FotoPanel.pl

Co to jest?

Fotopanel jest inteligentnym, samoaktualizującym się panelem aukcyjnym pozwalającym na prezentowanie aukcji Allegro w przejrzysty i atrakcyjny sposób. Powiększaj swoją sprzedaż poprzez zakupy łączone (tzw. cross-selling). Klient odwiedzający Twoje aukcje zobaczy co jeszcze masz aktualnie na sprzedaż, i zapewne dzięki temu dokona zakupów kilku rzeczy naraz właśnie u Ciebie, a nie na aukcjach innych Allegrowiczów. Zachęcą go do tego wyraźne fotografie przedmiotów wraz z ceną i krótkim opisem dostępnym po najechaniu myszką na miniaturę.

Jak na tym skorzystam?

Twoja sprzedaż oraz rozpoznawalność jako sprzedawcy na Allegro wzrośnie.


Umieść fotopanel w swoich aukcjach a Klienci będą poruszali się po nich zainteresowani zdjęciami przedmiotów. Jeśli sprzedajesz odtwarzacze mp3 łatwiej jest znaleźć ten konkretny wśród Twoich aukcji niż w kategorii "Odtwarzacze przenośne". Ktoś, kto kupił odtwarzacz i zauważył w Twoim fotopanelu słuchawki lub ładowarkę, prawdopodobnie również je kupi aby obniżyć koszty przesyłki. Osoba, która kupiła od Ciebie więcej niż jeden przedmiot oraz została dobrze obsłużona, będzie Cię potem kojarzyła. Możesz liczyć na to, że poleci Twoje aukcje znajomym. W ten sposób budujesz własną markę na Allegro.

Jak to wygląda?

Każdy lubi kupować w ekskluzywnym sklepie z ładnym wnętrzem. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań aby fotopanel był przejrzysty, intuicyjny oraz atrakcyjny dla Twoich klientów. Niemniej jednak każdy może przystosować wygląd do własnych potrzeb.

Jak to działa?

Wystarczy wykupić abonament i zarejestrować się w serwisie fotopanel.pl. Następnie pobrać kod HTML który należy wkleić w opis aukcji. Co dalej? Aukcje w panelu uaktualniają się automatycznie co godzinę. Można również wybrać aukcję, która ma być promowana dużym zdjęciem. Resztą zajmujemy się my. Możesz iść na kawę i obserwować jak wzrasta sprzedaż.

Ile to kosztuje?

Usługa fotopanel jest płatna, jednakże na tyle tania, iż każdy z niej może skorzystać. Oferujemy kilka wersji abonamentowych różniących się czasem działania naszej usługi. Nie limitujemy jej w żaden inny sposób. Sprawdź!

Jak wykupić abonament?

Abonament na 30, 90 lub 180 dni można wykupić w naszym sklepie lub na naszych aukcjach. Po zaksięgowaniu przelewu wyślemy kod pozwalający na rejestrację w serwisie. Naszym stałym Klientom przedłużamy ważność konta od razu po zaksięgowaniu przelewu.

Przetestuj fotopanel!

Jeśli nigdy nie korzystałeś z podobnych narzędzi lub po prostu chcesz się upewnić, że to działa. Możesz testować fotopanel przez 14 dni zupełnie za darmo. Jak to zrobić? Wystarczy napisać do nas i w treści podać swój login Allegro.


Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się lub przetestuj fotopanel za darmo!

© 2007-2019 fotopanel.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone
Realizacja Webhome.pl
WebApi