FotoPanel.pl

Dlaczego my?

Oto dlaczego warto współpracować z nami:


Naszą dewizą jest prostota tworzonych rozwiązań

"Less is more." Jednocześnie otrzymujesz prawdopodobnie najładniejszy panel aukcyjny do obsługi swoich aukcji na Allegro. Osiem wysokiej jakości miniatur wspomagane jest przez dodatkowy panel z aukcją promowaną dużym zdjęciem, a cały zestaw odświeża się co godzinę w pełni automatycznie i kieruje kupujących na właściwe oferty. Dodatkowo Fotopanel wyposażony jest w poprawiającą czytelność interakcję z użytkownikiem, opisy na miniaturach pojawiają się dopiero po najechaniu na nie kursorem. W ten sposób nie zasłaniamy niepotrzebnie fotografii produktów. Zobacz sam!

Pełna automatyzacja która oszczędza czas

Szanujemy czas naszych Klientów - sprzedawców internetowych, mających na głowie każdego dnia setki dokumentów, rozliczeń i wysyłek - dlatego wszystko, co tylko możliwe w Fotopanelu odbywa się całkowicie automatycznie. Wystarczy jednokrotna konfiguracja usługi w momencie jej zakupu. O ważnych rzeczach poinformuje Ciebie nasz w pełni automatyczny system powiadomień odpowiednią wiadomością email.

Generowanie losowych zdjęć ze wszystkich aktywnych ofert użytkownika

Panel generowany jest losowo ze WSZYSTKICH Twoich aukcji, a NIE tylko 100 czy 200 pierwszych. U autorów podobnych rozwiązań skusisz się na migające bannerki, słodkie promocje oraz... dowiesz się dopiero po fakcie, że coś, co było tanie przy kilku przedmiotach nagle wymaga solidnej dopłaty aby w ogóle dalej działało. My nie traktujemy i nie zaskakujemy swoich Klientów w ten sposób. Sprawdź nas!

Możliwość wyboru aukcji promowanej dużym zdjęciem

Oprócz ośmiu miniatur w Fotopanelu jest dostępny jeden większy moduł, który może wyświetlać wybrany przez Ciebie przedmiot aż wskazana aukcja się nie zakończy. Pozwala to promować wybrany produkt i zwiększyć zainteresowanie konkretną aukcją. Gdy niczego nie promujesz, system sam automatycznie wylosuje przedmiot za Ciebie. Ten element paneli aukcyjnych wprowadziliśmy jako pierwsi na rynku. Autorzy innych rozwiązań skopiowali to od nas.

Totalne zero ograniczeń

Nie musisz się przejmować ograniczeniami transferu czy ilością wystawionych aukcji. Zero ograniczeń! W żaden sposób nie ograniczamy ani transferu, ani ilości aukcji, ani liczby wyświetleń. Masz kilka tysięcy aktywnych jednocześnie ofert na Allegro, jak niektórzy nasi Klienci? Żaden problem, nasz system sobie bez problemu z nimi poradzi, a Ty śpisz spokojnie płacąc relatywnie niski abonament.

Przejrzyste i proste zasady rozliczeń

Nie każemy naszym Klientom obliczać dziwnych stawek, przeglądać zróżnicowanego i zagmatwanego cennika, analizować dziwnych zasad dotyczących naliczania punktów, wyświetleń, a nawet kliknięć w panele. Nie musisz się także przejmować ilością przedmiotów, jakie w danej chwili sprzedajesz. Nasz cennik jest prosty i bezbolesny: stałe ceny niezależne od niczego, poza ilością dni, przez jakie usługa będzie aktywna od momentu jej uruchomienia.

Nie reklamujemy innych Allegrowiczów w Twoim panelu aukcyjnym

W swoim Fotopanelu NIGDY nie zobaczysz reklamy w postaci ofert lub aukcji innych użytkowników Allegro, nawet, gdy Twój abonament już wygaśnie. My po prostu tak nie robimy... Twój Fotopanel jest tylko Twój, albo pusty.

Gwarancja zgodności z regulaminem Allegro

Serwis Allegro stawia narzędziom zewnętrznym wspomagającym sprzedaż szereg ograniczeń oraz zakazów. Nasz produkt spełnia wszelkie wymogi, co jest gwarancją braku problemów ze strony administracji Allegro, która czasem bez większych wyjaśnień usuwa aukcje użytkownikom, niezależnie od tego, czy niezgodny z Regulaminem był opis należący do wystawiającego, czy też właśnie produkt zewnętrzny wspomagający sprzedaż.

Otrzymujesz gwarancję stabilności i bezawaryjności

Na naszych stronach NIGDY nie zobaczysz komunikatów serwowanych przez właścicieli podobnych rozwiązań, które często pojawiają się już w listopadzie o treści typu: "rejestracja / działanie usługi wstrzymana(e) do odwołania" i tym podobnych, które to komunikaty zwykle magicznie znikają w pierwszym tygodniu stycznia. My opieramy wszystkie działania na nowoczesnych i zaawansowanych technologiach informatycznych. Aplikacja Fotopanel zainstalowana jest na wydajnym serwerze dedykowanym. Dzięki temu Twój Fotopanel działa szybko i stabilnie, i nie mamy potrzeby jakiegokolwiek limitowania naszych usług z powodu świątecznego obciążenia łącz i serwerów.

Pomożemy wdrożyć Fotopanel na Twoje aukcje

Nie masz wystarczającej wiedzy a kod HTML wywołuje na Tobie gęsią skórkę? Zamówiłeś profesjonalny szablon aukcji i nie wiesz jak do niego dodać Fotopanel? Napisz do nas, z chęcią wesprzemy Cię naszą wiedzą i doświadczeniem podczas wdrożenia Fotopanelu na Twoich aukcjach.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie

Fotopanel działa nieprzerwanie od kwietnia 2007 roku dostarczając Klientom wysokiej jakości panel aukcyjny. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Nie spamujemy ani nie wciskamy kitu

Jako profesjonalna firma działająca w pełni legalnie nie tylko nie powinniśmy ale także nie chcemy opierać się na kłamliwym marketingu i robieniu dziwnego szumu wokół siebie nie mającego często żadnego przełożenia na wiedzę i fakty, jak to czynią inni. To zawsze ma krótkie nogi. O jakości naszych usług przekonali się już nasi stali Klienci oraz wciąż przekonują nowi. Nie musimy reklamować się na żadnych Facebookach, Twitterach, zaśmiecać Fora internetowe, spamować skrzynki mailowe, pisać bzdur na blogu własnym lub promować się na Wykopie czy też brać udziału w towarzystwach wzajemnej adoracji lub szukać sposnorowanego poparcia w grupach blogerów. Prawdziwa jakość nie wymaga żadnej reklamy.

Jeśli w ciągu 10 dni zechcesz zrezygnować, zwrócimy Ci pieniądze

Nie dotyczy podmiotów gospodarczych. Zwroty realizowane są w ramach sprzedaży Konsumenckiej.

Wystawiamy faktury VAT

Dotyczy podmiotów gospodarczych. Osobom fizycznym dostarczamy faktury VAT wyłącznie na żądanie.

Nadal się wahasz?

Zanim zdecydujesz się na płatny abonament możesz przetestować naszą usługę przez 14 dni całkowicie za darmo! Ponadto po zakończeniu okresu testowego sam zdecydujesz czy wykupić abonament, a co więcej, w już skonfigurowanej usłudze niczego nie trzeba zmieniać przy przechodzeniu na wersję płatną. Wszystkim zajmą się nasze serwery.

© 2007-2019 fotopanel.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone
Realizacja Webhome.pl
WebApi